Eğitmen Destekli ve Kendi Kendine Çevrimiçi Çalışmalı Komple Eğitim Çözümü

neoPlus (neo+) Yazılımları çevrimiçi bireysel çalışma ve eğitmen desteğini her bir kullanıcının öğrenme tarzına uyum sağlayacak şekilde birleştirir. neo+ yapay zeka sistemleri kullanıcının bir kavramda uzmanlaştığını belirlediğinde, hızla henüz uzmanlaşılmamış içeriğe geçer ve o içeriğinin derinliklerine iner. Kullanıcılar mobil cihazlarıyla istedikleri zaman çalışabilir ve her CEFR seviyesi için 5 defa  eğitmen desteği alabilirler.

Hedefleriniz ne olursa olsun, neo Profesyonel yazılımları bu yolculukta size rehberlik edecektir. Mevcut yetenek seviyelerinizi belirlemek için neo’nun öncü Yerleştirme Testini alarak başlayacaksınız. Daha sonra, gerekli İngilizce akıcılık hedeflerinize ulaşmak için bilinçli kararlar alabilirsiniz.

İngilizce Konuşmak artık Çok Kolay

neoPlus, tekli veya çoklu sertifika düzeyi lisansları satın almanıza olanak tanıyan kullanışlı paketler sunmaktadır. Üniversiteniz için toplu satın alma yapıyorsanız, öğrencilerinizin ihtiyaç duyduğu kadar lisans satın alabilir ve istediğiniz şekilde öğrencilerinize dağıtabilirsiniz.  Öğrencileriniz Düzey Belirleme Sınavı‘na girdikten sonra dil düzeyi hedeflerine yönelik yapay zeka odaklı yolculuklarına başlayabilirler.  Öğrencilerinizi her dönem sonunda Düzey Belirleme Sınavı ile tekrar test edebilir ve mezun olmak için gerekli dil düzeylerine ilerlemelerini izleyebilir ve yönlendirebilirsiniz.

neoPlus, Avrupa Ortak Dil Referans Çerçevesi (CEFR) ile uyumlu 11 sertifika düzeyine sahiptir. Öğrenciler hedefledikleri sertifika düzeyini tamamlamak için çalışıp beceri sınavlarını geçmeli ve ardından ilgili sertifika testine girmelidir.

2a-JAN-neo-app-seen-on-iPhone

Güçlü bir Dil Öğrenme Uygulaması

neo dil eğitimi uygulaması İngilizce akıcılığını doğal bir şekilde geliştirmek için kolaylıkla anlaşılır kavramlar kullanır. DynEd’in 30 yıllık tecrübesi ve veri birikimi ile desteklenen neo Profesyonel Yazılımları, her sertifika seviyesinde ustalığı garanti eder.

Eğitmen Desteği

Sertifikalı eğitmenler rehberlik etmek ve öğrenilen dili kişiselleştirmek için öğrencilerle görüşecektir. neo’nun gelişmiş yapay zeka teknolojisi öğrencilerin bireysel çalışma oturumlarında karşılaştıkları sorunları eğitmenlerine bildirerek eğitmenlerin öğrencilere yardımcı olmasını sağlar.

Garanti

neo, aşağıdaki durumlarda dilde ustalaşacağınızı ve Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi (CEFR) Sertifikası alacağınızı garanti eder:

Gerekli Çalışma Puanlarını Kazanarak

10 defa Eğitmen Desteği Seansına Katılarak

Ustalık Testlerini ve Sertifikasyon Sınavını Geçerek