İngilizce Eğitimi için Okullara neo Kursları

Eğitimciler tarafından eğitimciler için geliştirilen  neo Kursları, okulunuzun eğitim sistemini sınıf ve çevrimiçi eğitimin dengeli bir karışımını ile destekleyerek, öğrencilerinizin İngilizce akıcılık hedeflerine kolayca ulaşmalarını sağlar. Çocuklar, genç yetişkinler ve ileri düzeydeki öğrenciler için yaşa uygun kurslar mevcuttur. Basit ve sezgisel arayüz öğrencilere kendi gelişimlerine göre sıralanan bir müfredat çerçevesinde rehberlik eder.

neo Kursları, öğrencilerin bağımsız olarak öğrenmelerine olanak tanırken, öğretmenlere ve yöneticilere hizmet etmek için de perde arkasında çalışır. Sınıf içi uygulamamalar için ders planları, önerilen sınıf etkinlikleri, çalışma kitapları, öğrenci ilerlemesini izleme, değerlendirme ve not verme uygulamaları eğitmenlere verilen desteklerden bazılarıdır.  Çevrimiçi bir platform olan neoDashboard ise eğitimin rahatlıkla yönetilmesini sağlar.

neoJr+, etkili okuryazarlık gelişimi için dilin temelini geliştirir. Sözlü becerilere, kelime dağarcığına ve fonemik farkındalığa yapılan ilk vurguyu, heceleme ve cümle kurma alıştırmaları takip eder. Şarkılar, çocukların günlük İngilizcede kullanacakları ifadeleri tanıtır. Kelime Dağarcığı Dersleri, çocukların hayatındaki insanlar, nesneler ve aktiviteler için kelimeler sunar. Dilbilgisi soru-cevap konuşmaları yoluyla yapılandırılır. Ses Bilgisi Dersleri, İngilizce harfleri, kelime gruplarını ve yaygın yazım kalıplarını tanıtır. Şarkılar ve Oyunlar ana dili pekiştirir.

neoPrep+ onbir CEFR seviyesini kapsar. Dersler ve alıştırmalar, matematik, tarih veya bilim gibi okul konuları etrafında döner ve bağlantılı İngilizce bilgilerini içerir. Sunum Dersleri eğitici bir konuda anlatım, konuşma veya mini konferans yoluyla yeni bir dil sunar. Tüm içerik, görsel destekle ve net bir bağlamda tanıtılır. Dersler, öğrenmeyi kolaylaştıran 5 adımlı bir süreci takip eder:  Sunum, Tekrar, Ses Kaydı, Konuşma ve Yeniden İnceleme.  Pekiştirme Egzersizleri öğrencilerin dili pratik etmelerini ve anlamaya odaklanmalarını sağlar.