İngilizce Öğrenenler için Yapay Zeka Teknolojisi

İngilizce dil öğrenimini akıllı teknoloji kullanımı ile yeniden tanımlayan çözümlerimiz verimliliği artırma ve maliyetleri düşürmede ön plandadır. Uzaktan eğitim desteği sağlamak için yapılandırılan neo kursları sınıf öğretimi ile yapay zeka teknolojisini birleştiren mükemmel bir öğrenme sistemidir.  Her türlü cihaz üzerinde çalışabilir, ancak özellikle tablet ve akıllı telefonlar için tasarlanmıştır.

Okullar için iki ayrı Düzeyde Kurs Serisi

 neoJr+ İlkokul çağındaki öğrenciler için tasarlanmıştır ve etkili okuryazarlık gelişimi için gerekli olan dilin temel yapısını geliştirir.  Kursun sözlü beceriler, kelime dağarcığı ve fonemik farkındalık üzerindeki erken vurgusu, heceleme, cümle kurma ve cümle okuma alıştırmaları ile devam eder.

  neoPrep+  akademik ortamda başarılı olması gereken 10 yaş ve üzeri öğrenciler için tasarlanmıştır. Ortaokul ve lise öğrencilerinin hem derslerinde hem de günlük yaşamlarında İngilizce okuma ve konuşma becerilerini güvenle kullanmalarını sağlayan kapsamlı bir müfredata sahiptir.  neoPrep+ öğrencilerin doğal ve akıcı konuşmalarında geleneksel yöntemlerden çok daha hızlı ve etkindir.

Okul Hayatı ve Ders Konularına Yönelik İçerik

Yerleştirme Sınavı ve Düzenli Beceri Sınavları

Öğrenci Çalışma Davranışlarına göre Yönetilen İlerleme

 Yöneticiler ve Eğitmenler için Kapsamlı Öğrenci Yönetim Sistemi

   Çok Yönlü Öğrenci Desteği için   neoDashboard, DynEd Records Manager ve DynEd Analytics Sistemleri

Bireyler, Sınıflar ve Gruplar için Uzaktan Yönetim Sistemi

Ders Planları, Etkinlikler, Çalışma Kitapları ve Öğretmen Kılavuzları, Cevap Anahtarları

Bilgisayar, Tablet ve Telefon Uygulamaları (Mac/Windows/iOS/Android)