Gizlilik Politikası

FuturePrints Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş., bundan böyle “FuturePrints” olarak anılacaktır, https://www.dyned.com.tr adlı web sitemize ait olan tüm patent, telif hakkı, ticari sır ve ticari marka haklarına sahiptir. DynEd İngilizce Eğitim Sistemi ile ilgili bilgiler veya DynEd Ürün ve Servislerini satın almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

FuturePrints’in Gizlilik Politikası web sitemizi ziyaret ettiğinizde, DynEd Ürünlerini ve Hizmetlerini satın aldığınızda veya kullandığınızda, bize bir iletişim isteği gönderdiğinizde, web sitemizi ziyaret ettiğinizde veya satış veya destek temsilcilerimiz ile iletişim kurduğunuzda gerekli olabilecek kişisel bilgilerinizin toplanmasını ve kullanılmasını kapsar. Gizlilik haklarınıza saygı duyuyoruz, kişisel bilgilerinizin kullanımını kontrol etme gereğini biliyoruz ve sizi korumak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU’na (KVKK)  UYUMLULUK

FuturePrints, doğrudan iletişim taleplerinize yanıt vermek ve akademik denetim  sağlayabilmek amacıyla verilen iletişim bilgilerinizi saklar. Bilgilerinizi “Unutturma Hakkı”na sahipsiniz ve [email protected] adresine yazılı bir istek gönderirseniz FuturePrints bilgilerinizi kalıcı olarak silecektir. Mevcut yayınlanmış yönergelere dayanarak, FuturePrints tamamen KVKK ile uyumludur.

GİZLİLİK POLİTİKASI KABULU

Web sitemizi ve / veya Ürün ve Hizmetlerimizi kullanımınız, gizlilikle ilgili tüm konular ve oluşabilecek tüm anlaşmazlıklar dahil olmak üzere dahil, bu Gizlilik Politikasına tabidir. https://www.dyned.com.tr adresini ziyaret ederek, bu GİZLİLİK POLİTİKASINDA SUNULAN KOŞULLARI KABUL EDİYORSUNUZ. FuturePrints, Gizlilik Politikasını herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. Ziyaretçiler ve kullanıcılarımız web sitemizde ilan edilen Gizlilik Politikasının en son sürümlerine her zaman erişebilirler.

GİZLİLİĞİNİZ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER NELERDİR?

FuturePrints gizliliğinizi çok ciddiye alır. İletişim bilgilerinizi diğer pazarlamacılara veya üçüncü taraflara satmaz veya kiralamaz. Üstün hizmet sunmamıza yardımcı olmak için kişisel bilgileriniz bu Gizlilik Politikasına ve Kişisel Verilerin Korunması Kanununa uygun olarak korunacak şekilde DynEd şirketler grubundaki diğer kuruluşlarla paylaşılabilir.

FuturePrints, kişisel bilgilerinizi kayıp, hırsızlık ve kötüye kullanım, yetkisiz erişim, ifşa, değiştirme ve imhaya karşı korumak için idari, teknik ve fiziksel önlemler alır. Bu gizlilik politikası web sitemizi kapsar ve web sitemiz üzerinden erişebileceğiniz başka hiçbir siteyi kapsamaz. Birçok üçüncü taraf sitenin bizden farklı kendi gizlilik politikaları vardır. Bilgilerinizi güvende tutmak için her türlü çabayı göstermemize rağmen, diğer sitelerin politikalarını kontrol etmiyoruz.

Bilgilerinizi sadece yasalarca gerekli olması halinde yetkililere açıklayabiliriz.

FuturePrints ile NASIL İLETİŞİM KURABİLİRSİNİZ?

Bu Gizlilik Politikası ve web sitemizle ilgili diğer sorunlarınızla ilgili görüş ve sorularınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Bu Gizlilik Politikası veya veri işleme hakkında sorularınız veya endişeleriniz varsa, lütfen [email protected] adresinden bize ulaşın.